Yönetim Kurulu

Finans Derneği

Başkan

Prof. Dr. Mutlu Başaran ÖZTÜRK

1972 yılında Niğde'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Niğde'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden 1993 yılı..

Devamını Oku

2. Başkan

Dr. Batuhan KARAER

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitenin muhasebe-finans ana bilim dalında yüksek lisans ve daha sonra İşletm..

Devamını Oku

Genel Sekreter

Erol AKKAYA

✸ 1974 Yılında ADMMA Makina Mühendisi Olarak Mezun Oldu ✸ MKEK Mühimmat Fabrikasında Üretim Mühendisi Olarak İşe Başladı ✸ Askerliğini Yedek Subay Olarak Genel Kurma..

Devamını Oku

Mali Sekreter

Dr. Tuncay BELEN

Tokat/Zile doğumludur. İlköğrenimini Amasya'da, orta öğrenimini Eskişehir'de, Yükseköğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. Milli Güvenlik Akademisi mezunudur. 20 yılı aş..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Furkan ÜNAL

Furkan Ünal, yatırım bankacısı ve bir girişim sermayesinin ortağı konumundadır. Yakın zaman öncesinde Aktif Bank Kurumsal Finansman ve Yatırımlar Grup Başkanı/ Genel Müdür Yardımcıs..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Doç. Dr. İlhan KÜÇÜKKAPLAN

1975 yılında Denizli'de doğmuştur. 1993 yıllında İzmir Maliye Meslek Lisesi, 1997 yılında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden me..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Aydan TANRIKUL

1959 Ankara doğumludur. Liseyi Ankara Aydınlıkevler Lisesi'nde, yükseköğrenimini ise Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamlamıştır. İş hayatına 1977 yılında Emlak..

Devamını Oku

ULUSLARARASI KOORDİNATÖR

Doç. Dr. Onur GÖZBAŞI

1977 Kayseri doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Kayseri'de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde işletme lisans, Erciyes Üniversitesi'nde işletme yüksek lisans ve fin..

Devamını Oku

ULUSAL KOORDİNATÖR

Öğr. Gör. Nizamettin BAŞARAN

1973 yılında Hatay/Dörtyol'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Dörtyol'da tamamladı. Niğde Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden 20..

Devamını Oku